Dominikánská republika Last Minute

DOVOLENÁ Dominikánská republika

Dominikánská republika Last minute je ideální místo pro strávení exotické dovolené. Je stále vyhledávanější těmi, kteří  si chtějí užít tepla a sluníčka v zimních měsících - Dominikánská republika Last minute má v těchto měsících denní teplotu 30°C, teplota moře se pohybuje kolem 27°C.

Dominikánskou republiku obepínají stovky kilometrů pláží s bílým pískem s  kokosovými palmami, nádherné moře s jemným pískem je ideální ke koupání i k dětským hrám – je to snové místo pro strávení příjemné dovolené v exotice s all inclusive nabídkou stravování. Všechna střediska – Punta Cana, La Romana, Bayahibe, Juan Dolio, Boca Chica – nabízí jak luxusní hotely, tak hotely ve střední třídě většinou s all inclusive nabídkou.

Relaxační dovolenou zažijete i v termálních bazénech.

Dominikánská republika Last Minute

Pro dovolenou v Dominikánská republika Last minute, nebo i v jiných zemích je ideální využít First minute nabídku, kterou vypisují pořádající cestovní kanceláře v prvních týdnech prodeje. Slevy u těchto Dominikánská republika First minute nabídek mohou dosahovat až 15% z ceny zájezdu a klienti si mohou vybrat z velkého množství zájezdů.

V případě, že se klienti rozhodnou využít  Dominikánská republika Last minute nabídky těsně před svým plánovaným odjezdem, musí počítat s tím, že ne vždy budou k dispozici jim vybrané hotely v daném termínu. Na druhou stranu praxe v našem cestovním ruchu se bez Last minute zájezdů neobejde a cestovní kanceláře vypisují Last minute nabídky těsně před odjezdem zájezdu. To je samozřejmě i případ zájezdů do Dominikánská republika Last minute.

IMG_0572IMG_0579IMG_0598IMG_0625IMG_0668IMG_0674

Cestování v době pandemie je možné pouze do bezpečných zemí.

Dovolená Dominikánska republika
Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.